Naujienos

Savitarpio paramos grupės susitikimas artimiesiems giminaičiams Nemenčinės m., Vilniaus r.

Žmones dažnai jungia bendri interesai, bendra veikla, o kartais vaikų likimai. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras š. m. spalio 22 d. sukvietė panašaus likimo vaikų globėjus–artimuosius giminaičius į savitarpio paramos grupės susitikimą.Tėvų globos netekusiems vaikams pirmiausiai ieškoma giminaičių, kurie galėtų laikinai ir nuolatinai pasirūpinti be tėvų globos likusiais vaikais. Džiugu, kad Vilniaus rajone globėjų-giminaičių yra didžiausia dalis, nes tokiu būdu vaikai patenka į pažįstamą aplinką, pas artimus žmones.

Auginant vaikus, kaip ir biologinius, taip ir globojamus, kyla įvairių klausimų dėl auklėjimo, dėl perteklinio vaikų laiko leidimo prie ekranų, dėl paauglių savęs ieškojimų. Susitikimo dalyviai pripažino, kad su didesniais ar mažesniais sunkumais auginant vaikus susiduria kiekvienas ir drąsiai pasidalino savo patirtimi.

Reikia pripažinti, kad susitikimas dar kartą patvirtino, kad savitarpio paramos grupės – tai puiki terpė globėjams pasidžiaugti savo sprendimu priimti vaiką ar vaikus į šeimą bei dalintis sprendimais ieškant geriausių būdų kaip užauginti laimingus vaikus.

Ateityje Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centras ir toliau planuoja savitarpio paramos grupių susitikimus organizuoti skirtingose Vilniaus rajono vietovėse tam, kad kiekvienas globėjas rastų galimybę sudalyvauti ir pajustų, kad nėra vienas šiame kelyje, kad visada šalia yra Globos centras.

PASIKEITĖ SAVITARPIO PAGALBOS GRUPĖS GLOBĖJAMS SUSITIKIMO DATA KAIŠIADORYSE

DĖMESIO pasikeitimai dėl Savitarpio pagalbos grupės susitikimo Kaišiadoryse.

Susitikimas įvyks NUOTOLINIU būdu spalio 30 d. nuo 17 val., kviečiame Kaišiadorių rajono globėjus (rūpintojus) įtėvius į Savitarpio pagalbos grupės susitikimą. Susitikimo metu aptarsime aktualias situacijas, ieškosime bendrų sprendimo būdų, dalinsimės savo patirtimi.

Susitikimas vyks NUOTOLINIU BŪDU, prisijungimo duomenys bus atsiųsti registravusiems asmenims. Registruotis el.paštu: kaisiadoriugc@gmail.com, Facebook: KaisiadoriuGC, atsiunčiant savo el.pašto adresą.

Susitikimą moderuoja psichologė Ingrida Umarienė ir Tarnybos atestuotas asmuo Inga Šeputienė.

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globos centro skyriaus naujienos

    Utenos rajono globojami vaikai 2020-10-23 dalyvavo edukaciniame – sportiniame renginyje „Stipresni už vėją 2020”. Renginio metu projekto dalyviai dalyvavo sportinėse estafetėse, futbolo varžybose ir žaidė krepšinį. Po sportinių rungčių dalyviai turėjo galimybę pasivaišinti kareiviška koše ir arbata. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, jiems įteiktos padėkos.

 

.

Artimųjų giminaičių savipagalbos grupė Žiburio fonde, Vilniuje

Kviečiame prisijungti prie artimųjų giminaičių, globojančių savo anūkus, brolius ar seseris savipagalbos grupės. Susitikimas vyks spalio 26 d. nuo 18 val. Žiburio fonde, adresu Žyio 90. 

SAVITARPIO PAGALBOS GRUPĖ GLOBĖJAMS KAIŠIADORYSE

Spalio 29 d. nuo 17 val., kviečiame Kaišiadorių rajono globėjus (rūpintojus) įtėvius į Savitarpio pagalbos grupės susitikimą. Susitikimo metu aptarsime aktualias situacijas, ieškosime bendrų sprendimo būdų, dalinsimės savo patirtimi.

Susitikimas vyks Kaišiadorių globėjų centre (globos centre)  Birutės g. 9, Kaišiadoryse.

Susitikimą moderuoja psichologė Ingrida Umarienė ir Tarnybos atestuotas asmuo Inga Šeputienė.

Prienų r. Jiezno paramos šeimai centro Globos centras kviečia globėjus į savitarpio pagalbos grupės susitikimą

Prienų rajono Jiezno paramos šeimai centro Globos centro specialistės kviečia globėjus į savitarpio pagalbos grupės susitikimą tema "Drąsinkime paauglį ir save", kuris vyks 2020 m. spalio 27 d. (antradienį) 17 val. Prienuose, Revuonos g. 4 (VSB salė, II a.).

Laukiame Jūsų! 

Įpusėjo GIMK Tęstiniai mokymai Utenoje

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centre įpusėjo mokymai pagal tęstinę globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą globėjams (rūpintojams). 2020-10-22 vyko penktas užsiėmimas, kurio metu GIMK specialistės kartu su globėjais aptarė globėjo (rūpintojo) požiūrį ir vertybes, globojamo (rūpinamo) vaiko seksualinį vystymąsi, pateikė metodus, kuriuos globėjai (rūpintojai) gali naudoti, kalbėdami su vaikais apie seksualumą, privatumą ir asmenines teises, susijusias su lytiškumu. Dalyviams liko keturi užsiėmimai.

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globos centras kviečia globojamus vaikus į sportines rudens varžybas

 

 

„STIPRESNI UŽ VĖJĄ 2020”

 

Kviečiame Utenos rajono globojamus vaikus spalio 23 d. 15.30 val. dalyvauti Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro ir Utenos apskrities vyrų krizių centro organizuojamose sportinėse rudens žaidynėse „Stipresni   už   vėją  2020”.

Žaidynių metu bus varžomasi triatlono rungtyse ir įvairiose estafetėse. Po varžybų dalyvių ir sirgalių laukia kareiviška košė, arbata ir žinoma prizai.

                 

Sportinės žaidynės vyks „Utenio” stadione

Užpalių g. 100,Utena).

 

Laukiame Jūsų dalyvaujant ir varžantis sportinėse rungtyse.

Kontaktai:

Tel. nr. 868328699, el.p. globos.koordinatoriai@gmail.com