Atgal į Atgal į

"Didžiuojuosi, kad esu globėjas – mes, kaip viena bendruomenė, galime kalbėti atvirai ir apie viską.“

Vilniaus
2026.05.20

 Būtent tokia atmosfera vyravo balandžio 29 d. susitikime Elektrėnuose su globėjais, rūpintojais ir budinčiais globotojais – atvira, nuoširdi ir kupina bendrystės. Tai buvo ne oficialus susitikimas, o tikras pokalbis apie tai, kas svarbiausia: kasdienius džiaugsmus, iššūkius ir palaikymą, kuris padeda eiti pirmyn. Džiugu matyti, kad Globos centro specialistų pagalba ir globėjų tarpusavio ryšys kuria realius pokyčius šeimų gyvenimuose. Svarbiausia, kad išsakytos mintys neliko tik tarp susitikimo sienų – jau kitą dieną globėjų lūkesčius ir pasiūlymus aptarėme su savivaldybės atstovais. Tikime, kad pokyčiai prasideda nuo atviro dialogo ir bendrų sprendimų